Горпинська гімназія
Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області

День Святого Миколая.

Одним із найочікуваніших свят для дітей є День Святого Миколая.    У Горпинська гімназія Жовтанецької сільської ради завітав Святий Миколай. Учні 1-4 класів під керівництвом Галина Юрко , Іра Щербан , Світлана Стельмах Стефанишин та Лащукевич М.І. підготували театралізоване дійство " Скрізь чекають Святого Миколая". Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.   Дякуємо нашим мужнім Захисникам, що маємо можливість святкувати.  Вітаємо всіх із святом Чудотворця Миколая! Нехай у кожного в житті трапляються дива! Бажаємо усім нам МИРУ, ЗДОРОВ'Я, ПЕРЕМОГИ!!!

17:47 07.12.2023

''Андріївські вечорниці''.

З давніх-давен Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу.      От і учні 8-9 класів під керівництвом Кіт Г. А. провели чудове свято «Андріївські вечорниці».  Жарти, пісні, кусання Калити і пригощання варениками та пампушками,залишили гарний настрій та приємні спогади для всіх присутніх на святі.

17:32 30.11.2023

Година пам'яті про Голодомор.

Сьогодні Голодомор 1932-1933 рр.- не історична давнина, а глибока духовна рана.    У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів.    Запалімо свічу пам'яті у власній оселі та у своїй душі!   Годину пам'яті про Голодомор підготували учні 6 класу під керівництвом Голови М.М.

17:20 24.11.2023

Осінній ярмарок в Горпинській гімназії.

Осінь. У пришкільному парку різнобарв'я. Накрапає дощик чи світить тепле сонечко –це ідеальний час для прогулянок під парасолькою або без неї. Час послухати, як шелестить пожовкле листя, відчути приємний вітерець, помилуватися намистинками вологи на павутинні. Час для пізнання чогось нового, і саме час для свята!

21:26 15.11.2023

День вчителя 2023

За традицією найстарші учні школи, під керівництвом класного керівника Кіт Г.А.  привітали теплими та щирими словами вчителів з нагоди Дня вчителя.

16:06 05.10.2023

Всесвітній день захисту тварин.

4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин у 4 класі було проведено виховну годину ''Тварини наші друзі''.

15:23 04.10.2023

День захисника і захисниць України!

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі та хоробрі. Нехай служба буде спокійною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, Слава Україні!

15:37 01.10.2023