Горпинська гімназія
Жовтанецької сільської ради Львівського району Львівської області

Історія навчального закладу

Станом на 1899 р. у  с.Горпин існувала двокласова народна загальна школа з польською мовою викладання. Школа була збудована на відстані 300 м від церкви. Вкладало два вчителі.

У селі було 116 дітей шкільного віку греко-католицького обряду. З них у школу було записано - 80.

У 1924 р.за польську мову навчання виступили батьки 105 дітей шкільного віку. 31 липня вони підписали 65 декларацій. За українську мову навчання  було  подано лише 41 петицію за 52 дітей.

На підставі розпорядження  Крайової шкільної ради від 3 червня 1937 р. №11233 школу у с. Горпин було реорганізовано і введено українську мову навчання.

Дані шематизмів.

1911 р. - у с. Горпин була двокласова школа. Вчителі - Камінський Тадеуш і Камінська Катерина .

1925р. - У с. Горпин двокласова школа з польською мовою навчання. Вчителі Батюкова Філомена і Мочинська Вінсента. Школа мала власний дерев'яний будинок.

Горпинський НВК функціонує з 1848 року.

Навчально-виховний процес у школі здійснюється згідно із Законодавством України та статутом.

Статут НВК зареєстровано 01.09.2017

З 08.2022 року Статут НВК змінено на Горпинська гімназія.

Горпинська гімназія працює за п'ятиденним режимом навчання.